x

15 совети и трикови за подобро користење на Android смартфон

Категорија: Совети Објавено на 04 Јуни, 2019 од GSM.mk

Ако имате смартфон што користи Android оперативен систем можеби не ги знаете сите поволности што ги нуди.

За да ги искористите максимално услугите на овој оперативен систем, како офлајн мапи, шорткати, брзо споделување линкови и слично, погледнете ги овие 15 совети и трикови и научете нешто ново.


Извор: kajgana.com

Преземањето на овој текст или делови од него без непосреден договор со редакцијата на ГСМ Медиа значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.