x

5 бесплатни и забавни игри за iOS и Android!

Категорија: Забава Објавено на 20 Октомври, 2019 од GSM.mk

Доколку ви е досадно и барате забава, мобилните игри се одличен избор!

Затоа, решивме да направиме кратка листа на бесплатни игри со кои може да "тепате" досадa:

1. Call of Duty: Mobile

Anodroid и iOS

2. Shadowgun Legends

Android и iOS

3. World War Legends

Android и iOS

4. Modern Ops

Android и iOS

5. Modern Combat: Versus

Android и iOS


Преземањето на овој текст или делови од него без непосреден договор со редакцијата на ГСМ Медиа значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.