x

Чудни емотикони кои најверојатно никогаш не сте ги искористиле!

Категорија: Забава Објавено на 07 Август, 2019 од GSM.mk

Емотиконите се одличен начин да ја направите вашата порака поинтересна. Сите ги користиме, но бидејќи ги има многу повеќето од нас не сме ни свесни колку од нив постојат..

Затоа, решивме да направиме кратка листа на интересни емотикони кои најверојатно не сте ги искористиле досега.

лигња

Check out these weird emojis you've probably never used!

зомби


Check out these weird emojis you've probably never used!

диносаурус

Check out these weird emojis you've probably never used!

микроб

Check out these weird emojis you've probably never used!

ветер

Check out these weird emojis you've probably never used!

пари со крилја


Check out these weird emojis you've probably never used!

вазна

Check out these weird emojis you've probably never used!

пејџер

Check out these weird emojis you've probably never used!


Кое ви е омилено?

Преземањето на овој текст или делови од него без непосреден договор со редакцијата на ГСМ Медиа значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.