x

Дечко се фотошопира на фотки со славни личности и интернетот го обожава

Категорија: Забава Објавено на 02 Октомври, 2017 од GSM.mk

Ѕвездите ретко се дружат со „обичните луѓе“, барем не во јавност, но за овој дечко „прават“ исклучок. Роберт ван Импе е самопрогласен „просечен дечко“ со неверојатни Фотошоп вештини.

Тој го забавува светот со неговите пресмешни фотошопирани фотки на славни личности во кои тој има главна улога, исто како нив. Интернетот ја обожава неговата смисла за хумор, а има и зошто:

Остатокот од галеријата може да го погледнете тука.

Извор: kajgana.com

Преземањето на овој текст или делови од него без непосреден договор со редакцијата на ГСМ Медиа значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.