x

Гејмерски рекорди кои никогаш нема да бидат срушени

Категорија: Забава Објавено на 10 Јуни, 2020 од GSM.mk

Во многу видеоигри се поставуваат различни рекорди и тоа донекаде е дел од возбудата во гејмингот.

Сепак, некои играчи многу сериозно си ја имат сфатено „работата“ и поставиле рекорди кои најверојатно никогаш нема да бидат срушени.


Извор: kajgana.com

Преземањето на овој текст или делови од него без непосреден договор со редакцијата на ГСМ Медиа значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.