x

Google го претстави Google Gnome!

Категорија: Забава Објавено на 02 Април, 2017 од GSM.mk

Паметната градина конечно пристигна. Погледнете како Google Gnome ќе ја трансформира вашата градина:

Во оваа урнебесна првоаприлска пародија на Google гледаме како функционира новиот уред Google Gnome, најновата технологија на компанијата.


Извор: kajgana.com

Преземањето на овој текст или делови од него без непосреден договор со редакцијата на ГСМ Медиа значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.