x

Instagram семејство: Мајка позира со ќерките во исти комбинации

Категорија: Забава Објавено на 09 Октомври, 2017 од GSM.mk

Доминик е блогерка за животен стил од Велика Британија која фотографира преслатки комбинации заедно со нејзините две ќерки Амелија (11) и Пени (4).

Таа го почна проектот All Thas is Three пред неколку месеци и веќе добива одлични реакции од публиката на Instagram. Доминик вели дека сѐ почнало многу спонтано и дека многу ѝ е мило што има прилика да работи и да ужива со семејството во исто време.

Остатокот од галеријата може да го погледнете тука.

Извор: kajgana.com

Преземањето на овој текст или делови од него без непосреден договор со редакцијата на ГСМ Медиа значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.