x

Instagram убавица: Силвија Карузо

Категорија: Забава Објавено на 26 Септември, 2017 од GSM.mk

Оваа Instagram ѕвезда мометално ја следат 1,4 милиони луѓе

Силвија е модел од Италија, родена на 16 февруари, 1997 година во Рим, а моментално таму студира. Сексапилната Италијанка за себе вели дека е авантуристка, фанатик за природа, вечен сонувач и зависничка од мода.

Остатокот од галеријата погледнете го тука.

Извор: kajgana.com

Преземањето на овој текст или делови од него без непосреден договор со редакцијата на ГСМ Медиа значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.