x

Како да блокирате или одблокирате некого на TikTok?

Категорија: Совети Објавено на 29 Ноември, 2019 од GSM.mk

Неколку совети за полесно користење на TikTok:

Станавте дел од корисниците на контроверзната апликација TikTok?

Ако сакате да блокирате или одблокирате некого, дечките од Howfinity ќе ви покажат како.


Извор: Kajgana.com

Преземањето на овој текст или делови од него без непосреден договор со редакцијата на ГСМ Медиа значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.