x

Како да блокирате некого на TikTok?

Категорија: Совети Објавено на 22 Октомври, 2020 од GSM.mk

Дечките од YouTube каналот Howfinity секогаш имаат корисни совети за вас.

Во новото видео ќе ви покажат како да блокирате некого на апликацијата TikTok.


Извор: kajgana.com

Преземањето на овој текст или делови од него без непосреден договор со редакцијата на ГСМ Медиа значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.