x

Како да ги замаглите лицата во YouTube видеата?

Категорија: Совети Објавено на 25 Септември, 2020 од GSM.mk

Дечките од Howfinity се секогаш тука со корисни финти поврзани со технологијата и социјалните мрежи.

Во новото видео ќе ви покажат како да го едитирате видеото на YouTube доколку сте заборавиле да „замаглите“ нечии лица. 


Извор: kajgana.com

Преземањето на овој текст или делови од него без непосреден договор со редакцијата на ГСМ Медиа значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.