x

Како да избришете видео од вашиот YouTube канал?

Категорија: Совети Објавено на 28 Јули, 2020 од GSM.mk

Howfinity секогаш имаат корисни совети за вас.

Во ова видео ќе ви покажат како да избришете видео од вашиот YouTube канал. Може да избришете едно видео или да селектирате повеќе видеа одеднаш.

Погледнете го видеото.


Извор: kajgana.com 

Преземањето на овој текст или делови од него без непосреден договор со редакцијата на ГСМ Медиа значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.