x

Како да снимате телефонски разговор на iPhone?

Категорија: Технологија // Софтвер Објавено на 18 Февруари, 2021 од GSM.mk

Да преминеме на главното:

Пред да ви покажеме како да снимате телефонски разговор на iPhone, ве потсетуваме дека треба да проверите кои се законските одредби во земјата каде живеете во врска со дозволата за снимање телефонски разговори. Генералната препорака е да не ги снимате разговорите без согласност на сите лице вклучени во разговорот.


Извор: kajgana.com

Преземањето на овој текст или делови од него без непосреден договор со редакцијата на ГСМ Медиа значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property of non-object

Filename: includes/sidebar.php

Line Number: 45

https://gsm.mk/">

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined offset: 5

Filename: includes/sidebar.php

Line Number: 45

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property of non-object

Filename: includes/sidebar.php

Line Number: 45