x

Како се користи Spotify?

Категорија: Занимливости Објавено на 28 Мај, 2020 од GSM.mk

Spotify е музичка платформа на која има повеќе од 50 милиони песни кои може да ги слушате кога и да посакате.

На новото видео на YouTube каналот Howfinity ќе ви покажат како да направите профил и да ја користите апликацијата.


Извор: kajgana.com

Преземањето на овој текст или делови од него без непосреден договор со редакцијата на ГСМ Медиа значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.