x

Најдобри Android апликации и игри за јануари 2020 година

Категорија: Софтвер // Android Објавено на 09 Февруари, 2020 од GSM.mk

Ова се новите Android апликации кои беа претставени во јануари и вреди да се симнат:

1. MAK Player

Play Store

Best Android apps and games from January 2020


2. Co-Star Personalized Astrology 

Play Store

Best Android apps and games from January 2020


3. Family Photo Frame

Play Store

Best Android apps and games from January 2020


4. Byte - Creativity First

Play Store

Best Android apps and games from January 2020


5. Retro Bowl

Play Store

Best Android apps and games from January 2020


6. Racing Fury

Play Store

Best Android apps and games from January 2020


7. Jewel Abyss: Fantastic Match 3 puzzle game

Play Store

Best Android apps and games from January 2020


Преземањето на овој текст или делови од него без непосреден договор со редакцијата на ГСМ Медиа значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.