x

Најдобри сајтови за гледање спортски натпревари во живо

Категорија: Забава Објавено на 16 Јуни, 2018 од GSM.mk

Во екот на Светското првенство во Русија, направивме листа на сајтови преку кои можете во живо онлајн да следите што се случува на терен и кога сте во движење.

Речиси сите овие сајтови ги нудат своите услуги бесплатно.

SportLemon

Stream2Watch

Streamwoop

FirstRowSports

VIPBox.tv

Mamahd

P2Pfree

Laola1.tv

Извор: kajgana.com

Преземањето на овој текст или делови од него без непосреден договор со редакцијата на ГСМ Медиа значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.