x

Најдобрите бесплатни iOS и Android игри од септември 2020

Категорија: Забава Објавено на 06 Октомври, 2020 од GSM.mk

Ако има нешто подобро од видеоигра, тоа е бесплатна видеоигра.

Gameranx состави листа од најдобрите бесплатни iOS и Android игри од септември 2020, од Genshin Impact, преку Icarus M: Riders of Icarus до Raziel: Dungeon Arena.


Извор: kajgana.com

Преземањето на овој текст или делови од него без непосреден договор со редакцијата на ГСМ Медиа значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.