x

Најдобрите реакции на интернет за новите ајфони на Apple

Категорија: Забава Објавено на 24 Септември, 2018 од GSM.mk

Apple лансираше три нови ајфони и два нови рачни часовници на последниот голем настан на техлошкиот гигант, што значеше дека интернетот „експлодира“ речиси симултано додека траеше настанот.

Корисниците на социјалните мрежи беа подготвени со мемиња и гифови со кои покажаа што точно мислат за новите ајфони, нивните перформанси, новитети и секако, цените.Остатокот од галеријата погледнете ја тука.

Извор: kajgana.com

Преземањето на овој текст или делови од него без непосреден договор со редакцијата на ГСМ Медиа значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.