x

Нови фотографии од Samsung Galaxy C7 Pro!

Категорија: Новости // Телефони Објавено на 11 Јануари, 2017 од GSM.mk

Пред некое време, се појавија гласини за постоењето на Samsung Galaxy C7 Pro. Телефонот треба да биде подобрена верзија од Samsung Galaxy C7 и ќе се појави во Кина.

Сега, се појавија и екслузивни фотографии од изгледот на уредот кои го потврдуваат неговото постоење. Телефонот има интересен дизајн и е неверојатно сличен на Galaxy C7.
Преземањето на овој текст или делови од него без непосреден договор со редакцијата на ГСМ Медиа значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.