x

Паметна перница што ќе ве разбуди со омилената песна

Категорија: Занимливости Објавено на 14 Мај, 2017 од GSM.mk

Ова е совршената перница за луѓето кои мразат да стануваат наутро..

Sunrise Smart Pillow го следи ритамот и шемите на спиење на корисникот и ќе ве разбуди нежно и постепено со звуците на вашата омилена песна. Перницата зрачи светлина што го имитира изгревањето на сонцето, што значи дека ќе ве разбуди природно.


Извор: kajgana.com

Преземањето на овој текст или делови од него без непосреден договор со редакцијата на ГСМ Медиа значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.