x

Прв поглед во NBA 2K18

Категорија: Забава Објавено на 10 Август, 2017 од GSM.mk

2K нè части со првите фотографии од играта NBA 2K18.

Играта ќе излезе на 16-ти септември за PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360,  Nintendo Switch и Windows PC.


Извор: kajgana.com

Преземањето на овој текст или делови од него без непосреден договор со редакцијата на ГСМ Медиа значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.