x

Ретро: Топ 5 македонски реклами

Категорија: Занимливости Објавено на 05 Јануари, 2018 од GSM.mk

Децата од 90-тите сигурно се сеќаваат на овие незаборавни ТВ-реклами и ден-денес ги потпевнуваат нивните џинглови. Потсетете е како изгледаше и звучеше македонската продукција на реклами пред повеќе од 20 години.

Извор: kajgana.com

Преземањето на овој текст или делови од него без непосреден договор со редакцијата на ГСМ Медиа значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.