x

Русин се фотошопира во животот на Емили Ратајковски

Категорија: Забава Објавено на 17 Јуни, 2018 од GSM.mk

Повеќето славни луѓе не се дружат со „обичниот народ“, но тоа не е причина да не се намонтирате во нивниот живот, макар и со фотошоп.

Макс ги поминува долгите, ладни руски зимски ноќи во фотошопирање на неговиот лик и тело во фотографии на прекрасната Емили Ратајковски.

Не само што многу е добар во фотошоп, туку Макс и Емили не се лош пар, нели?


Извор: kajgana.com

Преземањето на овој текст или делови од него без непосреден договор со редакцијата на ГСМ Медиа значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.