x

Селфи на 320 километри на час!

Категорија: Забава Објавено на 06 Април, 2017 од GSM.mk

Сте се запрашале некогаш како би изгледало селфи на огромна брзина?

Фотографската компанија #Hashtag креираше фото-кабина која ве фотографира, додека машината издувува воздух во луѓето со брзина од 320 километри на час. Резултатите, секако, се пресмешни :)

Погледнете го остатокот од галеријата тука. 

Извор: kajgana.com


Преземањето на овој текст или делови од него без непосреден договор со редакцијата на ГСМ Медиа значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.