x

Што има во внатрешноста на Samsung Galaxy S8?

Категорија: Занимливости Објавено на 16 Април, 2017 од GSM.mk

Да погледнеме што има во внатрешноста на еден од најочекуваните уреди за оваа година:

YouTube каналот What’s Inside? направи интересно видео во кое открива што се крие во внатрешноста на Samsung Galaxy S8. Ова е прв поглед на уредот кој наскоро ќе биде пуштен во употреба.


Извор: kajgana.com

Преземањето на овој текст или делови од него без непосреден договор со редакцијата на ГСМ Медиа значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.