x

Што се крие позади секоја успешна девојка на Instagram?

Категорија: Забава Објавено на 01 Јули, 2018 од GSM.mk

Зад секоја успешна девојка на Instagram, има по еден вистински уморен и речиси очаен сопруг, кој мора да ги прави стотиците фотографии.

Instagram сопругот во основа е човечки селфи стик, кој не смее да јаде додека не е убаво исликано јадењето или кафето, патува исклучително долго до некоја локација поради сите попатни фотосесии и има проблем со меморијата на телефонот, поради стотиците фотографии направени за фото-мрежата.

Извор: Kajgana.com

Преземањето на овој текст или делови од него без непосреден договор со редакцијата на ГСМ Медиа значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.