x

Што се крие зад Instagram фотките на атрактивните девојки?

Категорија: Занимливости Објавено на 17 Јули, 2017 од GSM.mk

Зад перфектните фотки на Instagram со атрактивните девојки, не се крие никаква магија, туку еден веројатно многу уморен партнер на кого му е преку глава да слуша: „Леле мора и тука да ме фотнеш“.

Страницата Boyfriends of Instagram ги споделува фотографии од мажите кои се „присилени“ да ги фотографираат своите партнерки. На фотките се гледа низ што се мора да поминат мажите за да извадат перфектна фотка од својата сакана.

Извор: kajgana.com

Преземањето на овој текст или делови од него без непосреден договор со редакцијата на ГСМ Медиа значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.