x

Snapchat воведе одлични новогодишни и божиќни филтри

Категорија: Рецензии // Апликации Објавено на 18 Декември, 2016 од GSM.mk

Апликацијата Snapchat воведе нови филтри за фотографии и видеа, прилагодени за претстојните новогодишни и божиќни празници.

Меѓу филтрите има интересни рамки за фотографии и видеа, што ќе ви ги направат празниците и честитките за истите уште подобри. А функционираат на ист начин како и старите филтри на апликацијата.

Филтрите се веќе достапни за корисниците на смартфони кои работат на iOS и Android платформите. 

Извор: kajgana.com

Преземањето на овој текст или делови од него без непосреден договор со редакцијата на ГСМ Медиа значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.