x

Топ 5 македонски ретро реклами

Категорија: Забава Објавено на 11 Јули, 2017 од GSM.mk

Децата од 90-тите сигурно се сеќаваат на овие незаборавни ТВ-реклами и ден-денес ги потпевнуваат нивните џинглови. Потсетете е како изгледаше и звучеше македонската продукција на реклами пред повеќе од 20 години.
Извор: kajgana.com

Преземањето на овој текст или делови од него без непосреден договор со редакцијата на ГСМ Медиа значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.