x

Видео: Неверојатното рапување и битбокс на Bixby!

Категорија: Забава Објавено на 03 Мај, 2017 од GSM.mk

Веднаш по претставувањето на Bixby во Јужна Кореја, се појавија голем број видеа кои ги покажуваат способностите на новиот виртуелен асистент на Samsung...

Иако поголемиот дел од нив се корисни, овие што ќе ви ги покажеме не спаѓаат во таа категорија. На нив можете да ги забележите "неверојатните" способности на Bixby за рапување и битбоксинг. Во продолжение, погледнете ги видеата кои ги покажуваат битбоксинг способностите на мултиталентираната Bixby:
Наводно, во одреден дел од првото видео Bixby вика: "Подобра сум и од Siri", но тоа неможе да го потврдиме. Се надеваме дека видеава ве насмеаа. :)

Преземањето на овој текст или делови од него без непосреден договор со редакцијата на ГСМ Медиа значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.