x

Видео: Отпакување на LG V30

Категорија: Новости // Телефони Објавено на 13 Октомври, 2017 од GSM.mk

Да погледнеме како изгледа отпакување на најновиот уред на LG, V30:

Како мало потсетување, V30 доаѓа со 6 инчен дисплеј, 16 мегапикселна камера, батерија од 3300 mAh, Snapdragon 835 и 4GB RAM.


Во кутијата се наоѓа:

  • LG V30
  • Полнач
  • USB-C
  • Крпа за чистење на екранот
  • Упатство


Преземањето на овој текст или делови од него без непосреден договор со редакцијата на ГСМ Медиа значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.