x

Видео: Отпакување на Nokia 3310!

Категорија: Новости // Телефони Објавено на 18 Јуни, 2017 од GSM.mk

Да погледнеме како изгледа отпакување на класичниот Nokia 3310:

Nokia 3310 е единствениот телефон овие неколку години од финската компанија, за чие претставување луѓето беа возбудени. Уредот го означува враќањето на кралот на мобилните, класичниот 3310. Но, дали има некакви сличности со својот 17 годишен претходник? Да погледнеме во видеото:

Во кутијата:

  • Nokia 3310
  • Батерија, спакувана посебно
  • Слушалки
  • Полнач
  • Упатство
  • Гаранција

Преземањето на овој текст или делови од него без непосреден договор со редакцијата на ГСМ Медиа значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.