x

Видео: Отпакување на Samsung Galaxy S9 Plus

Категорија: Новости // Телефони Објавено на 06 Март, 2018 од GSM.mk

Galaxy S9 Plus е еден од најочекуваните смартфони за оваа година, кој Samsung го претстави пред само неколку дена. Да погледнеме како изгледа неговото отпкаување:

Во кутијата се наоѓа:

  • Samsung Galaxy S9 Plus
  • Слушалки
  • Adaptive fast wall полнач
  • Упатство
  • USB type C кабел


Преземањето на овој текст или делови од него без непосреден договор со редакцијата на ГСМ Медиа значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.