x

Видео: Отпакување на Sandstone White OnePlus 5T

Категорија: Новости // Телефони Објавено на 20 Јануари, 2018 од GSM.mk

OnePlus 5T е еден од најдобрите телефони, со одлични перформанси и одличен изглед, по цена од 500 долари. Досега, беше достапен само во една боја, "Midnight Black", а отсега ќе биде достапен во уште една боја, наречена "Sandstone White"..

Да погледнеме како изгледа отпакувањето на Sandstone White OnePlus 5T:


Во кутијата се наоѓа:OnePlus 5T (8GB RAM, 128GB storage)

  • OnePlus 5T (8GB RAM, 128GB меморија)
  • Clear View силиконска маска
  • Dash Charge полнач
  • УпатсвоПреземањето на овој текст или делови од него без непосреден договор со редакцијата на ГСМ Медиа значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.