x

Видео: За сите оние што зборуваат гласно на телефон!

Категорија: Забава Објавено на 23 Август, 2017 од GSM.mk

Непријатно е кога сте во автобус, на аеродром или на некое јавно место и некој човек во близина разговара по телефон доволно гласно да не можете да го игнорирате разговорот. Погледнете еден американец како прави шала од сето ова.

Benson наводно разговара на мобилен додека седи до непознати кои исто како него водат разговор на својот телефон. Ситуацијата станува непријатна, бидејќи разговорите што ги водат се идентични. Се разбира, странците после некое време забележуваат дека нешто не е во ред и настанува мала тензија.

Погледнете го следното видео и видете ги нивните реакции.


Преземањето на овој текст или делови од него без непосреден договор со редакцијата на ГСМ Медиа значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.