x

Водич за денот на вљубените: Најдобри поклони од светот на технологијата

Категорија: Технологија // Новости Објавено на 06 Февруари, 2018 од GSM.mk

Барате интересен поклон за денот на вљубените? Составивме листа која може да ви помогне во изборот:

1. Нов телефон во боите на љубовта

  • Било кој златен или розев iPhone модел

iPhone 8 and 8 Plus in Gold

  • Sony Xperia XZ1 Compact во Twilight Pink

Valentine's Day 2018 tech gift guide: here's what to get for your significant other


2. Тренди паметен часовник
  • Rose Gold Apple Watch Series 3

Valentine's Day 2018 tech gift guide: here's what to get for your significant other

  • LG Watch Style

LG Watch Style


3. Останато
  • HP Sprocket Photo Printer

HP Sprocket Photo Printer

  • Stelle Mini-Clutch Speaker

Stelle Mini-Clutch Speaker


Преземањето на овој текст или делови од него без непосреден договор со редакцијата на ГСМ Медиа значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.