x

10 нови и неверојатно добри Android Live Wallpapers!

Категорија: Софтвер // Android Објавено на 07 Август, 2014 од GSM.mk

Една од предностите на Android е можноста да си поставите анимирана позадина на вашиот телефон или таблет. За жал, Play маркетот е преплавен со секакви позадини, па решивме да издвоиме 10 кои ни се фаворити во последно време...

1. SpinIt Live Wallpaper

Линкови за симнување (Бесплатна верзија | Платена верзија)

2. nowPaper

Преземањето на овој текст или делови од него без непосреден договор со редакцијата на ГСМ Медиа значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.