x

10 работи во кои гејмерите лажно веруваат

Категорија: Рецензии // Игри Објавено на 06 Март, 2021 од GSM.mk

Да бидеме искрени, многумина од нас, гејмерите, си кажуваме одредени невистини за да се чувствуваме убаво. Дали е за нашите вештини, или пак за самата гејмерска индустрија, малите лаги потоа за нас стануваат вистини.

Ова се некои од нив.Извор: Кајгана.мк

Преземањето на овој текст или делови од него без непосреден договор со редакцијата на ГСМ Медиа значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.