x

25 трикови и совети за вашиот iPhone кои најверојатно не сте ги знаеле

Категорија: Занимливости Објавено на 06 Август, 2021 од GSM.mk

Производителите на смартфони често знаат да остават мали неоткриени тајни во менијата на уредите, а Apple не е исклучок.

Во најновото видео на јутјуберката Hayls World погледнете кои трикови се кријат во вашиот iPhone,  а вие не сте ни помислувале дека ќе ви се најдат.Извор: Кајгана.мк

Преземањето на овој текст или делови од него без непосреден договор со редакцијата на ГСМ Медиа значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.