x

Android: Најдобри видео апликации за 2019 година!

Категорија: Софтвер // Android Објавено на 21 Февруари, 2019 од GSM.mk

За оние кои сакаат да креираат интересни видеа, без разлика дали станува збор за роденденски честитки, или, едноставно, за забава, подготвивме листа на најдобрите видео апликации за Android оваа година:

Обична апликација

1. Crop & Trim Video

- бесплатна

Best video editors for Android in 2019

Понапредни апликации

2. Kinemaster

- 4 долари за 7 дена

Best video editors for Android in 2019

3. InShot

- бесплатна

Best video editors for Android in 2019

4. VivaVideo

- бесплатна

Best video editors for Android in 2019

5. PowerDirector

- бесплатна

Best video editors for Android in 2019

6. Filmora Go

- бесплатна

Best video editors for Android in 2019

7.Action Director

- 5 долари

Best video editors for Android in 2019

8. Video Show Video Editor

- бесплатна три дена, потоа 20 долари

Best video editors for Android in 2019


Преземањето на овој текст или делови од него без непосреден договор со редакцијата на ГСМ Медиа значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.