x

Две уникатни игри наскоро пристигнуваат за iOS!

Категорија: Забава Објавено на 12 Август, 2019 од GSM.mk

Наскоро, Apple корисниците ќе може да симнат две навистина уникатни и интересни игри од App Store..

GRIS, прекрасната и уникатна игра, заедно со продолжението на This Is The Police за еден месец ќе пристигнат на iOS. Двете игри ќе бидат претставени како премиум верзии, а веќе се достапни за нарачување.


Од нив, This Is The Police 2 ќе биде достапна и за Android, додека GRIS е екслузивно само за iOS.


Преземањето на овој текст или делови од него без непосреден договор со редакцијата на ГСМ Медиа значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.