x

Epic games дозволи бесплатно преземање на GTA V

Категорија: Забава Објавено на 16 Мај, 2020 од GSM.mk

Epic games одлучи привремено да дозволи бесплатно преземање на популарната игра GTA V.

Grand Theft Auto е една од најпопуларните игри помеѓу гејмерите од сите генерации.

Може да ја симнете бесплатно до 21 мај до 17 часот, но да уживате во неа засекогаш. Со оглед на тоа дека остануваат уште неколку дена од истекот на промоцијата ќе мора да побрзате доколку сакате да ја имате.

GTA V може да ја преземете на овој линк. Оваа култна игра се појави пред повеќе од 20 години.


Извор: kajgana.com

Преземањето на овој текст или делови од него без непосреден договор со редакцијата на ГСМ Медиа значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.