x

Galaxy Note 10 Plus vs iPhone XS Max vs Pixel 3: Фото битка

Категорија: Новости // Телефони Објавено на 19 Август, 2019 од GSM.mk

Galaxy Note 10 Plus е во центарот на вниманието веќе неколку недели. Затоа, решивме да ги споредиме камерите на овој уред со едни од најпопуларните смартфони на пазарот:

При споредба на Note 10+ со Pixel 3 и iPhone XS Max ова се резултатите. Кој е вашиот фаворит?

сцена 1

сцена 2

сцена 3

сцена 4

сцена 5

сцена 6

сцена 7

сцена 8

сцена 9


Преземањето на овој текст или делови од него без непосреден договор со редакцијата на ГСМ Медиа значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.