x

Иднината со Google Glass

Категорија: Забава Објавено на 01 Јуни, 2013 од GSM.mk

Преземањето на овој текст или делови од него без непосреден договор со редакцијата на ГСМ Медиа значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.