x

Instagram фотки: Обична жена vs славни личности

Категорија: Забава Објавено на 16 Септември, 2018 од GSM.mk

Колку пати сте скролале по Instagram и сте начекале фотка на славна личност за која знаете дека имало долго подготвување и тежок маркетинг за да изгледа „спонтано“? Некои од позите што ги прават славните најверојатно не би „поминале“ кај обичните смртници

Токму затоа комичарката Селет Барбер реши да ги повтори овие Instagram пози и да покаже како би изгледале тие фотки со обични луѓе како неа.

Остатокот од галеријата може да го погледнете тука.


Извор: kajgana.com

Преземањето на овој текст или делови од него без непосреден договор со редакцијата на ГСМ Медиа значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.