x

Како да го избришете профилот на Zoom?

Категорија: Совети Објавено на 05 Јуни, 2020 од GSM.mk

Zoom стана многу популарна платформа за онлајн комуникација и видеосостаноци откако се појави новиот коронавирус, со оглед на тоа дека сѐ повеќе луѓе останаа да работат од дома.

Во новото видео на YouTube каналот Howfinity ќе ви покажат како да го избришете профилот на Zoom.


Извор: kajgana.com

Преземањето на овој текст или делови од него без непосреден договор со редакцијата на ГСМ Медиа значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.