x

Како да го користите стикерот за поддршка на мали бизниси на Instagram?

Категорија: Технологија // Софтвер Објавено на 15 Мај, 2020 од GSM.mk

Instagram водеде нова опција за помош на малите бизниси.

Во новото видео на Howfinity ќе ви покажат како да го користите овој стикер за поддршка на компаниите кои работат со загуба поради корона-кризата.


Извор: kajgana.com

Преземањето на овој текст или делови од него без непосреден договор со редакцијата на ГСМ Медиа значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.