x

Како да проверите дали вашиот смартфон има вируси?

Категорија: Совети Објавено на 06 Септември, 2021 од GSM.mk

Во новото видео на YouTube каналот Howfinity ќе ви покажат како да проверите дали вашиот iPhone има вирус, опасен малвер (штетен софтвер) или само е потребно да направите апдејт на некоја апликација. 

Погледнете како да препознаете за што станува збор, но и како да го отстраните вирусот.Извор: Кајгана.мк

Преземањето на овој текст или делови од него без непосреден договор со редакцијата на ГСМ Медиа значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property of non-object

Filename: includes/sidebar.php

Line Number: 45

https://gsm.mk/">

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined offset: 5

Filename: includes/sidebar.php

Line Number: 45

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property of non-object

Filename: includes/sidebar.php

Line Number: 45