x

Калкулатор - Made in China

Категорија: Забава Објавено на 23 Април, 2013 од GSM.mk

Преземањето на овој текст или делови од него без непосреден договор со редакцијата на ГСМ Медиа значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.