x

Креаторите на Hitman прават видеоигра за Џејмс Бонд

Категорија: Забава Објавено на 24 Ноември, 2020 од GSM.mk

Креаторите на серијата Hitman подготвуваат нов проект.

Студиото вчера на својата официјална веб-страница го објави тизерот и нè информираше да се подготвиме за денешното објавување на новиот проект.

По многу години, студиото конечно успеа да ја зграби лиценцата за видеоигра за Џејмс Бонд, пренесува play.co.rs.

Студиото објави дека видеоиграта за познатиот таен агент ќе содржи оригинална, досега нераскажана приказна, во која играчите ќе треба да ги заработат своите две нули.

Серијалот Hitman е најблиското нешто во гејмерскиот свет што може да се спореди со авантурите на Бонд, така што веројатно нема да има премногу отстапувања од темата и атмосферата од шпионските филмови.

Иако имаме најава, ни остануваат уште многу непознати. На пример, според чиј модел ќе се создаде Џејмс Бонд во играта? Дали ќе го користи Шон Конери, Роџер Мур, Пирс Броснан или можеби актуелниот филмски агент 007, Даниел Крег?


Дали би ја играле оваа видеоигра?

Според кој Џејмс Бонд сакате да биде направена?

Извор: kajgana.com

Преземањето на овој текст или делови од него без непосреден договор со редакцијата на ГСМ Медиа значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property of non-object

Filename: includes/sidebar.php

Line Number: 68

https://gsm.mk/">

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined offset: 4

Filename: includes/sidebar.php

Line Number: 68

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property of non-object

Filename: includes/sidebar.php

Line Number: 68

 • A PHP Error was encountered

  Severity: Notice

  Message: Undefined offset: 5

  Filename: includes/sidebar.php

  Line Number: 69

 • A PHP Error was encountered

  Severity: Notice

  Message: Trying to get property of non-object

  Filename: includes/sidebar.php

  Line Number: 69

  https://gsm.mk/">

  A PHP Error was encountered

  Severity: Notice

  Message: Undefined offset: 5

  Filename: includes/sidebar.php

  Line Number: 69

  A PHP Error was encountered

  Severity: Notice

  Message: Trying to get property of non-object

  Filename: includes/sidebar.php

  Line Number: 69

  " alt="

  A PHP Error was encountered

  Severity: Notice

  Message: Undefined offset: 5

  Filename: includes/sidebar.php

  Line Number: 69

  A PHP Error was encountered

  Severity: Notice

  Message: Trying to get property of non-object

  Filename: includes/sidebar.php

  Line Number: 69

  " align="left" width="100" height="60" />

  A PHP Error was encountered

  Severity: Notice

  Message: Undefined offset: 5

  Filename: includes/sidebar.php

  Line Number: 69

  A PHP Error was encountered

  Severity: Notice

  Message: Trying to get property of non-object

  Filename: includes/sidebar.php

  Line Number: 69

  https://gsm.mk/">

  A PHP Error was encountered

  Severity: Notice

  Message: Undefined offset: 5

  Filename: includes/sidebar.php

  Line Number: 69

  A PHP Error was encountered

  Severity: Notice

  Message: Trying to get property of non-object

  Filename: includes/sidebar.php

  Line Number: 69